FG GRUP
Loading...

FG Grup Hakkında

FG Grup'un temelleri yaklaşık 20 yıl önce atıldı ve 2010 yılından bu yana Türk Sağlık Sektöründeki lider konumumuzu koruyoruz.

2014 yılında FG Grup, tüm üretim tesislerini tek çatı altında toplayacak yeni tesisin inşaatına başlamıştır. FG Grup olarak yeni tesisimizin 2015 yılı başında 26.000 m2 kapalı alanı ile sadece Türkiye'nin değil, Orta Doğu ve Asya'nın en büyük tıbbi cihaz üretim tesisi olacak olmasının heyecanını yaşıyoruz.

FG Grup'un kurumsal politikası içinde, geçmiş deneyimlerimizi bugüne en iyi şekilde uyarlayarak gelişimimizi sürdürülebilir kılmakla birlikte, küresel satışlarda genişleyerek başarımızı katlanarak büyümektedir.

FG Grup, sağlık ürünlerini ileri ve yenilikçi yaklaşımlarla tıbbın ve insanlığın hizmetine sunarken, geçmişten gelen güç ve tecrübesini her zaman geleceğe taşımıştır. Yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki faaliyetlerimiz, Ar-Ge'miz ve etik anlayışımızla her zaman örnek bir şirket olduk.

Biolas Health Inc.

Yaklaşık 20 yıl önce kurulan "biolas Sağlık A.Ş."nin 2010 yılından bu yana Türk Sağlık Sektörü'ndeki lider konumumuzu koruyoruz.

2014 yılında biolas, tüm üretim tesislerini tek bir çatı altında birleştirecek yeni tesisin inşaatına başladı. Biolas olarak yeni tesisimizin 2015 yılı başında 26.000 m² kapalı alanı ile sadece Türkiye'nin değil, Ortadoğu ve Asya'nın da en büyük tıbbi cihaz üretim tesisi olacak olmasının heyecanını yaşıyoruz.